Arego
Stord IL - Handbal
Støtt oss

Kampar på Vikahaugane

Her finn du oversikt over heimekampane våre resten av sesongen:

Onsdag 20.12.17  
18:30 Jenter 18 Elite Nyehallen Stord - Gneist
19:35 Gutter 16 B Nyehallen Stord - Viking TIF 2
           
Torsdag 04.01.18     
18:30 Jenter 13 AA Nyehallen Stord - Stord 2
           
Lørdag 13.01.18     
11:00 Jenter 13 B1 Nyehallen Stord 3 - Bønes 3
12:00 Jenter 14 B1 Nyehallen Stord 2 - Sædalen 
12:55 Jenter 12 A1 Nyehallen Stord - Løv-Ham
13:50 Jenter 13 AA Nyehallen Stord - Fyllingen 2
16:00 2. div. damer Nyehallen Stord - Oppsal 2
           
Søndag 14.01.18     
11:00 Jenter 12 B1 Nyehallen Stord 2 - Kvinnherad
11:55 Gutter 14 A1 Nyehallen Stord 2 - Nordnes/Viking
13:00 Jenter 12 B1 Nyehallen Stord 3 - Kvinnherad
13:55 Gutter 14 A1 Nyehallen Stord - Bjørnar
14:50 Jenter 13 B1 Nyehallen Stord 3 - Kvinnherad 
15:45 Jenter 13 AA Nyehallen Stord 2 - Bjarg 
           
Onsdag 24.01.18     
19:30 3. div. menn  Nyehallen Stord 2 - Os
           
Lørdag 27.01.18     
11:00 Jenter 14 B3 Gamlehallen Stord - Bønes 3
11:55 Gutter 12 B1 Gamlehallen Stord - Os/Nore N. 2
12:00 Jenter 14 B1 Nyehallen Stord 2 - Mathopen 2
13:00 Jenter 15 AA2 Nyehallen Stord - Os
15:00 2. div. menn Nyehallen Stord - Kjøkkelvik
           
Søndag 28.01.18     
11:00 Gutter 14 A1 Nyehallen Stord - Stord 2
11:55 Jenter 13 AA Nyehallen Stord - Sotra 2
12:50 5. div. damer Nyehallen Stord 2 - Lyngbø
14:05 Jenter 13 AA Nyehallen Stord 2 - Sotra
15:00 Jenter 14 B3 Nyehallen Stord - Bjarg 2
           
Lørdag 03.02.18     
11:00 Jenter 14 B3 Nyehallen Stord - Nordre Fjell
12:00 Jenter 12 B1 Nyehallen Stord 3 - Mathopen 3
12:55 Jenter 12 A1 Nyehallen Stord - Sædalen
14:00 Jenter 12 B1 Nyehallen Stord 2 - Mathopen 3
14:55 Jenter 18 Elite Nyehallen Stord  - Åsane 
16:00 Jenter 14 B3 Nyehallen Stord - Askøy 2
16:55 Jenter 13 AA Nyehallen Stord 2 - Bjarg 2
           
Søndag 04.02.18     
13:10 Gutter 16 B1 Nyehallen Stord - Gneist 2
15:00 2. div. damer Nyehallen Stord - Bjørnar
16:15 Gutter 12 B1 Nyehallen Stord - Lindås
           
Søndag 11.02.18     
11:30 Jenter 13 AA Nyehallen Stord - Bergen
13:00 2. div. menn Nyehallen Stord - Falk Horten 2
15:00 2. div. damer Nyehallen Stord - Gneist
16:30 Jenter 13 AA Nyehallen Stord 2 - Åsane
18:00 3. div. menn  Nyehallen Stord 2 - BI
           
Torsdag 15.02.18     
19:30 2. div. menn Nyehallen Stord - FyllingenBer. 2
           
Lørdag 17.02.18     
11:00 Jenter 11 A2 Gamlehallen Stord - Sædalen
11:00 Gutter 10 A1 Nyehallen Stord 2 - Fana
11:40 Jenter 11 B2 Gamlehallen Gneist 6 - Stord 3
11:40 Gutter 10 A1 Nyehallen Stord - Bjarg 3
12:20 Jenter 11 A2 Gamlehallen Sædalen - Viking TIF
12:20 5. div. damer Nyehallen Stord 2 - Sund
13:00 Jenter 11 B2 Gamlehallen Kvinnherad 2 - Gneist 6
13:35 Gutter 10 A1 Nyehallen Fana - Stord
13:40 Jenter 11 A2 Gamlehallen Viking TIF - Stord
14:15 Gutter 10 A1 Nyehallen Bjarg 3 - Stord 2
14:20 Jenter 11 B2 Gamlehallen Bønes 3 - Kvinnherad 2
15:00 Jenter 11 B2 Gamlehallen Kvinnherad - Stord 2
15:15 3. div. menn  Nyehallen Stord 2 - BSI
15:40 Jenter 11 B2 Gamlehallen Stord 3 - Fitjar
16:20 Jenter 11 B2 Gamlehallen Stord 2 - Bønes 3
16:30 Jenter 14 B3 Nyehallen Stord - Fyllingen 3
17:00 Jenter 11 B2 Gamlehallen Fitjar - Kvinnherad
17:25 Jenter 13 AA Nyehallen Stord - Kringlebotn
18:20 Jenter 15 AA2 Nyehallen Stord - Flaktveit
           
Onsdag 21.02.18     
20:00 2. div. damer Nyehallen Stord - Fyllingen
           
Lørdag 03.03.18     
16:00 2. div. menn Nyehallen Stord - Bergsøy
           
Søndag 04.03.18     
15:00 2. div. menn Nyehallen Stord - St.Hallvard 2
           
Søndag 11.03.18     
11:00 Jenter 10 B3 Gamlehallen Stord 2 - Fana 4
11:40 Jenter 10 B3 Gamlehallen Kvinnherad - Mathopen 2008
11:40 Gutter 10 A1 Nyehallen Sotra - Stord 2
12:20 Jenter 10 B3 Gamlehallen Fana 4 - Kvinnherad 2
12:20 Jenter 12 B1 Nyehallen Stord 3 - Stord 2
13:00 Jenter 10 B3 Gamlehallen Mathopen 2008 - Stord 2
13:15 Gutter 10 A1 Nyehallen Stord - Sotra
13:40 Jenter 10 B3 Gamlehallen Bergen 2 - Stord
13:55 Gutter 12 B1 Nyehallen Stord - Fana 2
14:20 Jenter 10 B3 Gamlehallen Fana 3 - Kvinnherad
14:50 Gutter 10 A1 Nyehallen Stord - Stord 2
15:00 Jenter 10 B3 Gamlehallen Kvinnherad 2 - Bergen 2
15:35 Jenter 12 A1 Nyehallen Stord - Årstad
15:40 Jenter 10 B3 Gamlehallen Stord - Fana 3
16:20 Jenter 14 B3 Gamlehallen Stord - Tysnes 
16:30 Gutter 16 B1 Nyehallen Stord - Fyllingen 2
17:15 Jenter 13 AA Gamlehallen Stord 2 - Søreide
17:35 Jenter 13 AA Nyehallen Stord - Sotra
18:30 Jenter 15 AA2 Nyehallen Stord - Sund 
           
Onsdag 14.03.18     
20:00 2. div. damer Nyehallen Stord - Os
           
Lørdag 17.03.18     
11:00 Gutter 11 A1 Nyehallen Stord 2 - Søreide
11:40 Gutter 11 A1 Nyehallen Stord - Søreide 2
12:20 Gutter 16 B1 Nyehallen Stord - Bønes 2
13:40 Gutter 11 A1 Nyehallen Søreide - Stord
14:20 Gutter 11 A1 Nyehallen Søreide 2 - Stord 2
15:00 Jenter 15 AA2 Nyehallen Stord - Sotra
           
Søndag 18.03.18     
11:00 Jenter 12 B1 Nyehallen Stord 3 - Årstad 2
12:00 5. div. damer Nyehallen Stord 2 - Sandviken
13:15 Jenter 12 B1 H Nyehallen Stord 2 - Årstad 2
14:10 Jenter 12 A1 H Nyehallen Stord - Gneist 2
15:05 Gutter 16 B1 H Nyehallen Stord - Åsane/Flaktveit
16:10 Jenter 13 B1 H Nyehallen Stord 3 - Os
17:05 Gutter 12 B1 H Nyehallen Stord - Askøy
           
Torsdag 22.03.18     
20:00 5. div. damer Nyehallen Stord 2 - Kleppestø
           
Søndag 25.03.18     
12:00 2. div. menn Nyehallen Stord - Bergen
           
Onsdag 04.04.18     
20:15 5. div. damer Nyehallen Stord 2 - Nore Neset
           
Lørdag 07.04.18     
11:00 Gutter 12 B1 Nyehallen Stord - Åsane 2
12:00 Jenter 14 B3 Nyehallen Stord - Fana 2
13:00 Gutter 16 B1 Nyehallen Stord - Bjørnar 2
14:05 Jenter 18 Elite Nyehallen Stord  - Tertnes
           
Søndag 08.04.18     
11:00 Jenter 13 B1 Nyehallen Stord 3 - Kjøkkelvik
11:55 Gutter 16 B1 Nyehallen Stord - Viking TIF 2
           
Søndag 15.04.18     
11:00 Gutter 11 A1 Nyehallen Stord - Gneist
11:40 Gutter 11 A1 Nyehallen Stord 2 - Flaktveit
12:20 Jenter 11 A2 Nyehallen Stord - Nore Neset
13:40 Gutter 11 A1 Nyehallen Gneist - Stord 2
14:20 Jenter 11 A2 Nyehallen Nore Neset - Gneist 3
15:00 Gutter 11 A1 Nyehallen Flaktveit - Stord
15:40 Jenter 11 A2 Nyehallen Gneist 3 - Stord


MERK:
Denne oversikten vert ikkje oppdatert med omsyn til omberammingar/endringar som finn stad framover. For å vera heilt sikker på kampoversikten må ein sjå handball.no eller MinHåndball-appen. 

Kontakt oss
  • J6-1
  • J6-2
  • J7-1
  • J7-2
  • Rackethallen
    To
    16:00-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    TBA 


    Oppmann

    TBA 


    Send epost til laget

  • Nordbygdohallen
    O
    16:00-17:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    TBA 


    Oppmann

    TBA 


    Send epost til laget

  • Rackethallen
    To
    16:00-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2010.


    Hovudtrenar
    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859

    Oppmann

    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    To
    16:00-17:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Cecilie Eriksen Raunholm
    Mob: 92447096


    Trenar

    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085


    Oppmann

    Hogne Buchvold
    Mob: 98641330


    Send epost til laget

     

  • J8-1
  • J8-2
  • J9-1
  • J9-2
  • Rackethallen
    O
    16:00-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

    Oppmann

    Kristine Mikkelson Sæther
    Mob: 97010823


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    16:30-17:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Jonathan Gniste
    Mob: 47343679

    Trenarteam
    Marit Løkhammer
    Mob: 92850902

    Gunnhild Kaldråstøyl
    Mob: 41106884

    Åge Valdal-Østensen
    Mob: 45411116

    Oppmann

    Frank Haugland
    Mob: 95990098


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    O
    16:30-17:30


    Leirvik/Langeland fødde i 2008.

     

    Hovudtrenar
    Marte Wirum
    Mob: 92424107

    Trenar
    Terje Tvedten
    Mob: 92810559


    Oppmann

    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859


    Send epost til laget

      

  • Nordbygdo
    M
    17:30-18:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2008.

     

    Hovudtrenar
    Anita Moen Hakestad
    Mob: 90050003

    Trenar
    Tina D. Nilsen
    Mob: 90606423

    Oppmann

    Anita Hammersland
    Mob: 91166240


    Send epost til laget 


  • J10-1
  • J10-2
  • J11-1
  • J11-2
  • Rackethallen
    To
    17:00-18:30

     

    Leirvik/Langeland fødde i 2007.

     

    Hovudtrenar
    Gunnhild Hauge
    Mob: 90851117

    Trenarteam
    Siri Bjelland Vik
    Mob: 47303438

    Ina Blikra Valvatna
    Mob: 90731606


    Oppmann

    Anne Marie Skjerven
    Mob: 91674844


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    18:30-20:00

     

    Hystad/Rommetveit fødde 2007. 

     

    Hovudtrenar
    Lene Horne Dale
    Mob: 90696136


    Oppmann

    Ingrid Hårde
    Mob: 95725461


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    Ti
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    17:30-19:00


    Litlabø/Langeland, fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Frode Bekkenes
    Mob: 46424058

    Trenar
    Jorunn Aspen
    Mob: 41529689

    Oppmann
    Monica Ann Skår
    Mob: 47848655 

    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    Ti
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    16:30-18:00


    Leirvik, fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Tonje Aamot Haga
    Mob: 98814949


    Trenar
    Roy Sverre Amundsen
    Mob: 99225785


    Oppmann

    Hilde Karin Alfarnes
    Mob: 48122161

    Send epost til laget

     

  • J12-1
  • J12-2
  • J13-1
  • J13-2
  • Rackethallen
    O
    17:30-18:30
    Gamlehallen
    F
    17:30-19:00


    Leirvik/Langeland, fødde i 2005.


    Hovudtrenar
    John Andersen
    Mob: 93890259

    Oppmann
    Line Solheim
    Mob: 93456895

    Send epost til laget

  • Nordbygdo
    Ti
    18:00-19:30
    Nordbygdo
    To
    17:00-18:30


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2005/06.


    Hovudtrenar
    Ellen Salomonsen
    Mob: 41209387

    Trenarteam
    Kari Braathen
    Mob: 97658446 

    Christian Alfredsen
    Mob: 92207814


    Oppmann
    Ove Røstbø
    Mob: 99021329

    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    18:00-20:00
    Nordbygdo
    To
    18:00-19:30
    Gamlehallen
    F
    16:00-17:30


    Leirvik/Langeland/Tjødnalio, fødde i 2004.


    Hovudtrenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

    Trenar
    Terje Tvedten
    Mob: 92810559


    Oppmann
    Tonje Aamot Haga
    Mob: 98814949

     

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    19:30-21:00
    Nordbygdo
    To
    18:00-19:30
    Nordbygdo
    F
    17:00-18:30


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2004.


    Hovudtrenar
    Ørnulf Botnen
    Mob: 92032170


    Trenarteam

    Trine Skår Lande
    Mob: 91391257

    Njål Hamre Olsen
    Mob: 90084243


    Oppmann
    Kjellaug Stautland Eide
    Mob: 95700122


    Send epost til laget

     

  • J14
  • J15
  • J16
  • J18
  • Nyehallen
    M
    15:00-16:30
    Nordbygdo
    O
    19:30-21:00
    Rackethallen
    To
    18:30-20:00


    Jenter fødde i 2003.


    Hovudtrenar:
    Jakob Saghaug
    Mob: 93801236

    Trenarteam:
    Ingelin Havn
    Mob: 94195600

    Anita Hammersland
    Mob: 91166240


    Oppmann:

    Hege Våmartveit
    Mob: 41108775

    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    M
    20:00-21:30
    Nyehallen
    O
    15:00-16:30
    Rackethallen
    F
    15:00-16:30


    Jenter fødde i 2002.


    Hovudtrenar
    Jonathan Gniste
    Mob: 47343679

    Trenarteam
    Thomas Nøkling
    Mob: 95250070

    Christian Alfredsen
    Mob: 92207814

    Elisabeth Økland Larsen
    Mob: 91834066 


    Oppmann
    Tone Skåtevik
    Mob: 41146282 


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    19:00-20:30
    Nyehallen
    O
    15:00-16:30
    Nyehallen
    F
    15:30-17:00


    Lag for jenter fødde i 2001.


    Hovudtrenar
    TBA 


    Oppmann
    Eva Litlabø
    Mob: 99019632


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    19:00-20:30
    Nyehallen
    To
    19:30-21:00
    Nyehallen
    F
    15:30-17:00


    Lag for jenter fødde i 1999/2000.


    Hovudtrenar
    Tor-Christian Sæbø
    Mob: 97021144


    Oppmann
    TBA 


    Send epost til laget

     

  • D5
  • D2
  • G6
  • G7
  • Nyehallen
    M
    19:00-20:30
    Nyehallen
    To
    19:30-21:00
    Nyehallen
    F
    15:30-17:00


    Damer 5. divisjon 


    Hovudtrenar
    Tor Christian Sæbø
    Mob: 97021144

    Oppmann
    TBA  


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    20:30-22:00
    Nyehallen
    O
    16:30-18:00
    Nyehallen
    To
    19:30-21:00


    Damer 2. divisjon


    Hovudtrenar
    Bjarte Epland
    Mob: 48153218


    Oppmann
    Franny Bøthner
    Mob: 98805456

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    TBA

    Oppmann

    TBA 


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    O
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Frode Bekkenes
    Mob: 46424058

    Oppmann

    Frode Bekkenes
    Mob: 46424058


    Send epost til laget

     

  • G8
  • G9
  • G10
  • G11
  • Nordbygdo
    O
    17:00-18:00


    Gutar fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Ingemar Olsson
    Mob: 47341418

    Trenar
    Marthe Olsson
    Mob: 41335992

    Oppmann

    Marthe Olsson
    Mob: 41335992


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    M
    17:00-18:00
    Nordbygdo
    Ti
    17:00-18:00


    Gutter fødde i 2008.

     
    Hovudtrenar
    Cristian Valenza
    Mob: 94163851


    Trenar

    Erlend Gullberg
    Mob: 91693197

    Oppmann

    Øystein Rykkje
    Mob: 93039034

    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    15:30-17:00
    Nyehallen
    To
    17:00-18:00

     

    Gutar fødde i 2007.

     

    Hovudtrenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014
     

    Oppmann
    Monika Lohela
    Mob: 99616929


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    O
    18:00-19:30
    Nordbygdo
    F
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Thomas Nøkling
    Mob: 95250070


    Trenar
    Martin Dahl Olsen
    Mob: 97117790 


    Oppmann
    Gunnhild Lothe
    Mob: 41510045


    Send epost til laget

     

  • G12
  • G14
  • G16
  • G18
  • Gamlehallen
    O
    16:00-17:30
    Rackethallen
    F
    16:30-18:00


    Gutar fødde i 2005.


    Hovudtrenar

    Christoffer Rafdal
    Mob: 48253214  

    Trenar
    André Skjønberg
    Mob: 97058038 

    Oppmann
    Silje Vatna
    Mob: 90926633


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    Ti
    16:00-17:30
    Nordbygdo
    To
    19:30-21:00
    Nordbygdo
    F
    18:30-20:00


    Gutar fødde i 2004/2003.


    Hovudtrenar
    Rune Skjærvold
    Mob: 41105354

    Trenarteam
    Cristian Valenza
    Mob: 94163851

    Rune Loftheim
    Mob: 45411760

    Tore Hammer
    Mob: 97174808

    Oppmann
    Solveig Laukhammer
    Mob: 92240386


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    Ti
    17:30-19:00
    Nyehallen
    O
    18:00-19:30
    Nyehallen
    F
    18:00-19:30


    Gutar fødde i 2002/2001


    Hovudtrenar
    Olav Bauge
    Mob: 90722671 

    Trenar
    Even Flotve
    Mob: 94151547

    Oppmann
    Hilde Karin Alfarnes
    Mob: 48122161

    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    Ti
    19:00-21:00
    Nyehallen
    O
    18:00-19:30
    Nyehallen
    F
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 1999/2000.


    Hovudtrenar
    Jonas Sjölin
    Mob: 47256199 

    Oppmann
    Rune Loftheim
    Mob: 45411760

    Send epost til laget

     

  • H3
  • H2
  • Gull
  • Nyehallen
    M
    16:30-18:00
    Nyehallen
    Ti
    19:00-21:00
    Nyehallen
    To
    18:00-19:30


    Herrer 3. divisjon

     

    Hovudtrenar
    Jonas Sjölin
    Mob: 47256199 

    Oppmann

    Ann Karin Grubbe
    Mob: 99775276


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    16:30-18:00
    Nyehallen
    Ti
    19:00-21:00
    Nyehallen
    To
    18:00-19:30


    Herrer 2. divisjon

     

    Hovudtrenar
    Jonas Sjölin
    Mob: 47256199

    Oppmann
    Ann-Helen Hareide
    Mob: 97755828


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    17:00-18:00


    Stord sitt PU-lag


    Hovudtrenar
    John Andersen
    Mob: 93890259

    Trenar
    André Skogvold
    Mob: 40518663


    Oppmann
    Aina Skogvold
    Mob: 90050625

    Send epost til laget

     

Kalender